Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy można zamówić usługę jednorazowo?

Tak, nasze usługi są dostarczane w miarę potrzeb. Zobowiązania długoterminowe nie są wymagane.

Które miasta obsługujemy ?

Zajemujemy sie sprzątaniem głównie w Warszawie , lecz ciągle się rozwijamy. 

Co obejmuje wasza usługa ?

Już teraz sprawdz w zakładce USŁUGI!

Czego powinienem spodziewać się na swojej pierwszej wizycie ?

Twoja pierwsza wizyta zazwyczaj trwa najdłużej , ponieważ będziemy potrzebować czasu , aby zapoznać sie z nowym otoczeniem. Kolejne spotkania będą przebiegać znacznie szybciej. Twoim zadaniem jest przygotowanie wszystkich urządzeń oraz srodków czystości (jeśli nie wybrałeś opcji w której są zawarte) których mamy użyc!

Czy muszę coś zrobić przed przyjazdem ?

Najlepszym sposobem przygotowania się do sprzątania jest odłożenie jak najwięcej rzeczy na swoje miejsca . W ten sposób pracownicy sprzątający mogą skoncentrować swoje wysiłki na oczyszczaniu kurzu i brudu.

Czy będę miał taką samą osobę sprzątającą podczas każdej wizyty?

Odpowiedz jest prosta . Jeśli zależy Ci żeby zawsze ta sama osoba sprzątała Twój dom , daj nam o tym znać a napewno dopasujemy się do Twoich wymagań.

Skąd mam wiedzieć ile będzie kosztować sprzątanie mojego domu?

Ceny w naszej firmie zaczynaja się już od 125zł , zapraszamy do darmowej wyceny online lub pod numerem: 507548141

Czy muszę być w domu podczas sprzątania ?

Niektórzy klienci wolą planować sprzątanie spotkań, gdy są w pracy lub poza nią, podczas gdy inni lubią być w domu podczas procesu. To zależy od Ciebie. Niezależnie od wyboru , z pewnością otrzymasz najwyższej jakości usługę sprzątania - uśmiech na twarzy gwarantowany!

W jaki sposób dostaniecie się do mojego domu w dniu zaplanowanego sprzątania?

Decyzje o tym pozostawiamy Tobie: 1. Możesz na nas zaczekać i przekazać nam klucze osobiście 2. Możesz podać nam kod do drzwi i klucz zostawić pod wycieraczka 3. Możesz zostawić klucz w recepcji u portiera.

Czy mogę pominąć lub zmienić termin spotkania?

Jeśli spodziewasz się, że będziesz musiał zmienić termin spotkania, najlepiej, abyśmy mieli informacje co najmniej 48 godzin przed zaplanowana wizyta . Przeniesiemy Twoje sprzątanie na inny , bardziej dogodny termin lub, jeśli chcesz, możesz odwołać rezerwacje całkowicie.

Co jeśli jestem niezadowolony z usług?

Twoja pełna satysfakcja jest dla nas bardzo ważna. Dlatego oferujemy Ci gwarancję. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z sprzątania domu, po prostu zadzwoń do nas w dniu w którym została wykonana usługa , a my wrócimy, aby ponownie oczyścić obszar, z którego jesteś niezadowolony, bez żadnych kosztów.

Czy wymagane jest cykliczne sprzątanie?

Absolutnie nie. Nasze usługi są dostarczane w miare potrzeb , aby pasowały do Twojego intensywnegto stylu życia . Nie są wymagane żadne długoterminowe umowy ani zobowiązania.