tanie sprzątanie

Mycie Okien? zostaw to nam!

Mycie okien Warszawa to dość uciążliwa i czasochłonna czynność podczas sprzątania mieszkania. Pozwól sobie odpocząć, zaoszczędź swój cenny czas, a my Cię wyręczymy.

Mycie okien Warszawa, prace dla specjalistów

Firma Messy.pl daje Ci możliwość korzystania z usług najlepszych specjalistów w zakresie mycia okien. W naszej ofercie znajdą państwo mycie różnego rodzaju okien oraz elementów szklanych. Aby zadbać o okna w należyty sposób, rekomendujemy ich mycie przynajmniej dwa razy do roku. Za każdym razem dostrzeżesz zaskakującą różnicę w całym pokoju, który stanie się jaśniejszy i bardziej przytulny. Okna znajdujące się blisko ulicy narażone są na większe zabrudzenia. Każda szyba zostanie umyta dokładnie z dwóch stron. Podczas mycia okien często pomija się ramy okienne, na których tak samo jak na szybach gromadzą się zanieczyszczenia. Dlatego zawsze zanim przejdziemy do mycia szyb, czyścimy ramy. Większe zabrudzenia usuwamy najpierw na sucho, a następnie na mokro.

Dobór środka do mycia okien

Wybór środka czyszczącego jest kluczowy. Uwarunkowany jest materiałem z jakiego wykonana jest rama okienna. Jeśli jest ona drewniana, używamy środka przeznaczonego do drewna, który zawiera nie tylko składniki pielęgnujące ale również składniki zabezpieczające przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Przy ramach plastikowych stosujemy środek przeznaczony wyłącznie do nich. Tak aby efekt czystości utrzymał się jak najdłużej. Przy pierwszym zamówieniu prosimy Cię o podanie ilości oraz wielkości czyszczonych okien. Informacja o stopniu zabrudzenia okien pozwoli nam w bardziej precyzyjny sposób oszacować cenę oraz czas potrzebny na wykonanie usługi.

Nasza firma profesjonalnie zajmuje się nie tylko myciem okien, ale także kompleksowym czyszczeniem mieszkań. Zadzwoń teraz nasz konsultant z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.