sprzątanie mieszkań Warszawa

Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie mieszkania nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków. W czasie, który przeznaczyłbyś na sprzątanie możesz zająć się rodziną bądź ulubionym hobby, pozwól sobie odpocząć.

Sprzątanie mieszkań Warszawa z Messy.pl

Firma Messy.pl daje Ci możliwość korzystania z usług najlepszych specjalistów w zakresie sprzątanie mieszkań Warszawa. W naszej ofercie znajdą państwo usługi sprzątania zarówno jednorazowego jaki cyklicznego (min 3 razy w tygodniu). Aby zadbać o mieszkanie w należyty sposób, rekomenduje się sprzątanie przynajmniej raz w tygodniu. Nasi sprzątacze zajmują się kompleksowym sprzątaniem mieszkań Warszawa. W zakresie usług podstawowych zawiera się kompleksowe czyszczenie wszystkich pomieszczeń.

Nasze ceny nie rujnują portfela

Ceny naszych usług zaczynają się już od 125 zł. Aby poznać orientacyjna cenę sprzątania zapraszamy do sprawdzenia wyceny online. Wpływ na cenę i czas sprzątania mieszkania ma wielkość sprzątanej powierzchni, stopień zabrudzenia, zakres czynności do wykonania w Państwa mieszkaniu. Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego w sprzątaniu mieszkań zawsze kierujemy się profesjonalizmem i dyskrecja.

Messy.pl gwarancja jakości

Każdy klient dostaje od nas gwarancje jakości wykonywanych usług. Często spotykamy się z pytaniem , czy muszę być w domu podczas sprzątania? Otóż nie, zatrudniamy tylko sprawdzonych i przeszkolonych pracowników a dodatkowo oferujemy ubezpieczenie, wszystko to w trosce o jak najwyższa jakość oferowanych usług. Oprócz czynności podstawowych oferujemy również usługi dodatkowe takie jak mycie okien czy czyszczenie lodówki bądź kuchenki.